bbh

ÚVOD / KONTAKT

Partneři

František Honsa

Tomáš Pešek

Jiří Němec

Lukáš Zdvihal

Roman Valeš

Tomáš Otruba

Vladimír Uhde

Josef Brož

Logo - bbh

BBH, advokátní kancelář, s.r.o.

Logo - DORMUIL

Jaroslav Kašický a DORMEUIL

Oblek nebo košile na míru jsou určeny těm, kteří neradi dělají ve svých rozhodnutích kompromisy. Na jejich elegantním vzhledu se podílí i klasický ruční způsob zpracování všech produktů na míru, které pro vás náš salón zajišťuje.

Každý klient má svého osobního módního konzultanta/-ku, který zná do podrobností osobní profil každého zákazníka, jeho návyky, zvyky a zejména potřeby.

Jsme si plně vědomi, že pravidlo „čas jsou peníze“ má v dnešní době úplně jiný rozměr než v době, kdy vzniklo a i z důvodu pohodlí je běžné, že řada klientů využívá možnosti komunikace se svým konzultantem přímo na svém pracovišti, počínaje výběrem látek až po vlastní dodání produktů a služeb. Známe hodnotu času, který nám klient poskytne, a za žádných okolností s ním neplýtváme.

Naše služby nekončí dodáním produktů, ale následně pokračují bezplatnou péčí a servisem. Obleky profesionálně udržujeme, žehlíme a případně i bezplatně upravujeme původní obleky klienta. V případě potřeby všem našim klientům zapůjčujeme oděvy na speciální příležitosti a dále poskytujeme mnoho dalších nadstandardních služeb, které zpříjemňují našim klientům život a šetří jejich čas.

Logo - Nadace Terezy Maxové

Nadace Terezy Maxové

Logo - Enervit Česká republika

Enervit Česká republika

Logo - New Media Service

Media Solution

Miloš Bok

Miloš Bok se narodil 16. 1. 1968 v Praze. Pro mimořádný talent byl přijat ve svých dvanácti letech na pražskou konzervatoř. Obor klavír absolvoval v roce 1988 u prof. Jaromíra Kříže a krátce po té se stal posledním žákem prof. Josefa Páleníčka na pražské AMU. Od dětství projevoval neodolatelnou potřebu komponovat a dirigovat. Své první dílo, Missu Solemnis, napsal v osmnácti letech. Významným úspěchem bylo provedení Missy Solemnis 30. května 1999 v newyorské Carnegie Hall. Miloš Bok se stal teprve druhým Čechem, jehož skladba byla v Carnegie Hall uvedena. První byla Novosvětská symfonie Antonína Dvořáka. Od roku 1987 je Miloš Bok činný jako pedagog na různých základních školách a v Karlových Varech vede od roku 1999 dětský symfonický orchestr. Přes svůj nesporný umělecký význam není součástí domácího „mainstreamu“ klasické hudby. Přehled vydaných děl:

Miloš Bok: Credo fis moll pro smíšený sbor, varhany a orchestr
Miloš Bok: Hymnus k Duchu svatému pro dětský sbor, varhany a orchestr
Miloš Bok: Snové koledy pro sbor, varhany a orchestr
Dokumentární film Přemysla Havlíka o skladateli Miloši Bokovi: Credo fis moll
Miloš Bok: Symfonické koledy pro dětský sbor, varhany a orchestr
Miloš Bok: Missa Brevis
Jaroslav Pelikán: Koncert pro hoboj
Miloš Bok: Missa Solemnis
Miloš Bok: Anděl Páně soundtrack k filmu Jiřího Stracha

Vin de Café

Robert Burian je šéfkuchařem a spolu s bratrem Davidem i majitelem gurmánské restaurace Vin de Café v Českých Budějovicích. Organizátoři nadačního triatlonu jsou přesvědčeni, že Robert Burian patří mezi 10 nejlepších kuchařů, jejichž díla měli možnost poznat.
www.vindecafe.cz

Eva Linhartová

Eva se fotografii věnuje přibližně dva roky. Absolvovala Výukový a hodnotící seminář na Institutu digitální fotografie a tří semestrální kurz pořádaný Pražskými kurzy fotografie Miroslava Němečka, držitele Zvláštního uznání Czech press Photo 2002. Předmětem jejího zájmu jsou především krajiny, které nejsou vždy krajinamy v pravém slova smyslu, ale spíše ilustrací prožívaných pocitů. Krajiny procházející člověkem. V letošním roce Eva představí své práce za podpory Pražských kurzů fotografie Miroslava Němečka v Galerii 2 v Plané nad Lužnicí, jejímž mediálním partnerem je časopis FotoVideo.

Tomáš Dvořák

Tomáš Dvořák je český desetibojař a bývalý držitel světového rekordu.

Jeho kariéra začala 2. místem na juniorském mistrovství Evropy v Soluni roku 1991 a juniorským rekordem Česka v desetiboji. Roku 1995 obsadil 2. místo na halovém mistrovství světa v Barceloně, roku 1996 2. místo na halovém mistrovství Evropy ve Stockholmu, v roce 1996 byl také 3. na olympijských hrách v Atlantě. Rok na to obsadil 1. místo na mistrovství světa v Athénách, v roce 1999 rovněž 1. místo na mistrovství světa v Seville a do třetice titul mistra světa získal v Edmontonu v r. 2001. Jeho největším úspěchem mimo atletický ovál je 1. místo v anketě o nejlepšího atleta ČR roku 1999, které si vysloužil především díky fantastickému světovému rekordu 8994 bodů (ten o dva roky později překonal – dosud jako jediný – další Čech, Roman Šebrle). Dvořák nicméně jako jediný desetibojař v historii dokázal třikrát překonat hranici 8900 bodů.

Zdeněk Tůma

Zdeněk Tůma je guvernérem České národní banky. Je aktivním sportovcem, rád běhá, lyžuje a jezdí na kole. V květnu 2007 dokončil svůj první maraton, a to za 4:08 hodin.

Logo - Zámek Bernštejn

Zámek Bernštejn

Markéta Slezák (32 let, Nový Berštejn), roz. Jerlingová, vystudovala Design, interiér a architekturu, ale více než architektkou se cítí být grafičkou a v sezóně nadto součástí svého muže, který ji prostřednictvím zámku Nový Berštejn hodně zaměstnává. Od roku 2002 je jednatelkou firmy Berstein Consulting, pro jejíž české i zahraniční klienty vytváří kreativní marketingové strategie a reklamu. Zároveň je zastupitelkou města Dubá. Markéta se jako výtvarnice aktivně zapojuje do neziskových projektů pro děti (školky, nemocnice, charitativní akce). V minulosti Markéta navrhovala ručně vyráběný nábytek z kovu, skla i ze dřeva, šperky, oděvy a módní doplňky pro zahraniční trhy (Evropa, Kanada, USA).

V šatlavě Markéta Slezák vystavuje grafiku, jejímž hlavním motivem je zvláštní ženská krása, a barevné fotografie, které zachycují nádhernou přírodu Dubska i krásná místa daleko odtud. Výstava Vás potěší u srdce.

Copyright © 2008, bbh / Designed by MediaSolution